3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (Blu-ray 3D)

Kód: 6535338

Úplný název:

3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (Blu-ray 3D) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2017 dopoledne. 
 

2012 / Dokument / 52 minut / NěmeckoAsi 500 kilometrů od kolumbijského pobřeží ve východním Pacifiku se nachází přírodní park Malpelo, další z úchvatných míst, zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Neobydlený ostrov sopečného původu, kde v místních vodách naleznete unikátní přírodní ráj s neuvěřitelnou flórou a faunou. Makrely, barracudy, murény, velrybí žraloci. Malpelo je pro potápěče a mořské vědce zaslíbeným místem. Připojte se k naší expedici v Pacifiku a zažijte dobrodružství v ohromujících barvách a dechberoucím 3D.Hrají:
Režie: Norbert VanderZvukové formáty:anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1česky - DTS-HD Master Audio 5.1Titulky: česky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (Blu-ray 3D) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (Blu-ray 3D).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (Blu-ray 3D) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (Blu-ray 3D) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (Blu-ray 3D) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (Blu-ray 3D)