3D Blu-ray: Univerzita pro příšerky (2Blu-ray 3D+2D)

Kód: 6534599

Úplný název:

3D Blu-ray: Univerzita pro příšerky (2Blu-ray 3D+2D) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
594 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

2013 / Animovaný / Komedie / Rodinný / Dětský / 103 minut / USADisney Pixar má tu čest vám hrdě představit příběh k popukání aneb příběh dvou zvláštních příšerek, které se potkaly na univerzitě a staly se nerozlučnými přáteli. Tyhle dva provází výbuchy smíchu na každém kroku, a pokud vás chytnou, tak přímo za srdce.Už jako maličké mostrum snil Mike Wazowski o tom, že se stane úspěšnou příšerkou a dobře věděl, že nejlepší příšerky vycházejí z Univerzity pro příšerky. Jenže během prvního semestru na Univerzitě se Mikův plán hatí, protože se seznámí s Jamesem P. Sullivanem, zvaným Sulley, přirozeným strašícím talentem. Nespoutaná soutěživost těchto dvou postrachů univerzity se postará o to, že jsou málem vyloučeni z elitního strašícího programu. Splnění jejich snů je v ohrožení a tak jim nezbude, než spojit síly a spolupracovat s bandou ostatních strašidelných adeptů, aby si mohli vylepšit reputaci. Vychutnejte si dokonalý strašící požitek z historie oblíbených příšerek a skvělý animovaný bonus: Láska mezi kapkami deště. Nemějte strach - Blu-ray vydání Univerzity pro příšerky slibuje opravdové výbuchy smíchu.3D BD titulky : české, slovenské, anglické3D BD zvuk : anglicky - DTS-HD Master Audio 7.1, DD 2.0 česky - DD 5.1 slovensky - DD 5.1Hrají:
Režie: Dan ScanlonZvukové formáty:česky - DD 5.1anglicky - DTS-HD Master Audio 7.1anglicky - DD 2.0Titulky: česky, anglicky, Obrazové formáty: 16:9, 1,78:1Bonus:2D:• Láska mezi kapkami deště• Audio komentář3D:• Láska mezi kapkami deště
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3D Blu-ray: Univerzita pro příšerky (2Blu-ray 3D+2D) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3D Blu-ray: Univerzita pro příšerky (2Blu-ray 3D+2D).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3D Blu-ray: Univerzita pro příšerky (2Blu-ray 3D+2D) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3D Blu-ray: Univerzita pro příšerky (2Blu-ray 3D+2D) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 3D Blu-ray: Univerzita pro příšerky (2Blu-ray 3D+2D) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 3D Blu-ray: Univerzita pro příšerky (2Blu-ray 3D+2D)