3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny

Kód: 2423394

Úplný název:

3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Knižní klub, 544 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

V další trojici vybraných detektivek z pera Agathy Christie se setkáme jak se slavným Belgičanem Herculem Poirotem, tak s neméně úspěšnou odhalovatelkou zločinu Jane Marplovou. V detektivce Dům na úskalí z roku 1932 pátrá Poirot po strůjci série pokusů o zabití mladé majitelky zchátralé vily - tentokrát se však zdá, že narazil na soupeře přinejmenším sobě rovného. Slečna Marplová odhaluje ve Smysluplné vraždě z roku 1952 zločince na podivném anglickém sídle, kde kromě sedmi členů rodiny, potenciálních dědiců majetku, žijí dvě stovky mladých delikventů. Případ úkladné vraždy, kterou nespáchal ten, jenž za ni byl odsouzen, neřeší v příběhu nazvaném Zkouška neviny z roku 1958 sice žádný z autorčiných oblíbených detektivů, avšak sama královna zločinu o této knize prohlásila, že patří k jejím nejmilejším.

Nahlédnout do 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny Nahlédnout do 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny