3x Akční film II. (3DVD): Nezahrávej si s ohněm + Temný stín nad L.A. + Timecop 2

Kód: 8600092

Úplný název:

3x Akční film II. (3DVD): Nezahrávej si s ohněm + Temný stín nad L.A. + Timecop 2 (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Nezahrávej si s ohněm:

Hasič Jeremy Coleman se stal svědkem brutální vraždy a jen tak tak vyvázl živý. Jakožto svědek proti vládci podsvětí Haganovi je umístěn do programu ochrany svědků pod dozor amerických maršálů. Když je však ohrožena i jeho nová identita, je Jeremy nucen podniknout neočekávanou akci, aby získal zpět svůj život a zachránil životy svých nejbližších.
Temný stín nad L.A.:
V rozjitřené atmosféře, která ovládá ulice Los Angeles kvůli případu rasového násilí, dostává elitní jednotka policie k řešení případ brutální čtyřnásobné vraždy. Ostřílený detektiv Perry zaučuje nováčka Keougha v akci a čeká je tak nesnadný úkol - vystopovat chladnokrevné zabijáky a čelit vlastním démonům, kteří mohou být horší, než pronásledovaní zločinci…

Timecop 2:
Ryan Chang (Jason Scott Lee ) je najat, aby zabránil zločincům cestovat do minulosti a měnit historii. Hodiny tikají… a Ryan sleduje zločince v různých časových liniích, z hitlerovského Německa až na Divoký západ.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3x Akční film II. (3DVD): Nezahrávej si s ohněm + Temný stín nad L.A. + Timecop 2 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3x Akční film II. (3DVD): Nezahrávej si s ohněm + Temný stín nad L.A. + Timecop 2.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3x Akční film II. (3DVD): Nezahrávej si s ohněm + Temný stín nad L.A. + Timecop 2 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3x Akční film II. (3DVD): Nezahrávej si s ohněm + Temný stín nad L.A. + Timecop 2 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 3x Akční film II. (3DVD): Nezahrávej si s ohněm + Temný stín nad L.A. + Timecop 2 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 3x Akční film II. (3DVD): Nezahrávej si s ohněm + Temný stín nad L.A. + Timecop 2