3x DVD Sci-fi/ Zdrojový kód + Chrysalis + Kronika mutantů

Kód: 8600062

Úplný název:

3x DVD Sci-fi/ Zdrojový kód + Chrysalis + Kronika mutantů (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Zdrojový kód: Kapitán Colter (Jake Gyllenhaal) je zapojen do vládního experimentu Zdrojový kód, který mu umožňuje existovat v paralelní realitě. Cizí identitu může využívat vždy pouze osm minut... Má tedy pouze osm minut na odhalení bombového útočníka v chicagském příměstském vlaku. Zdrojový kód zvládá poslat Coltera do stejného časového úseku vícekrát. Získává tak více času, ale situace se mu může snadno vymknout z rukou… Chrysalis: Pochmurná Paříž blízké budoucnosti je městem plným zločinu. Profesorka Brügenová se snaží zachránit život své dcery po těžké autonehodě - a to i za cenu manipulace s jejími vzpomínkami a sny. Policista Hoffman přišel o ženu a parťáka při přestřelce a touží po odplatě. Horečné pátrání jej vede ke klinice profesorky Brügenové, která skrývá nebezpečné tajemství... Kronika mutantů: Vítejte ve 23. století. Nejtemnější čas nadešel... Přírodní zdroje na Zemi jsou vyčerpány a mezi čtyřmi hlavními vládnoucími korporacemi zuří válka. Během jedné z bitev je zničena prastará pečeť, která držela pod zámkem nepřítele strašnějšího, než si kdo dovedl představit - vraždící mutanty, kteří rozsévají smrt..
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3x DVD Sci-fi/ Zdrojový kód + Chrysalis + Kronika mutantů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3x DVD Sci-fi/ Zdrojový kód + Chrysalis + Kronika mutantů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3x DVD Sci-fi/ Zdrojový kód + Chrysalis + Kronika mutantů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3x DVD Sci-fi/ Zdrojový kód + Chrysalis + Kronika mutantů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 3x DVD Sci-fi/ Zdrojový kód + Chrysalis + Kronika mutantů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 3x DVD Sci-fi/ Zdrojový kód + Chrysalis + Kronika mutantů