3x Hercule Poirot 4

Kód: 2426033

Úplný název:

3x Hercule Poirot 4 (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Knižní klub, 584 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
303 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Slavný belgický detektiv řeší další trojici zapeklitých případů – tentokrát v románech Schůzka se smrtí (1938), Temný cypřiš (1940) a Zlo pod sluncem (1941).

Ve Schůzce se smrtí se na pozadí růžových skal údolí Petry odehrává střet staré despotické ženy a jejích dětí, připoutaných k sobě vzájemnou nenávistí. Nakonec dojde k nevyhnutelnému: matka tragicky skoná. Přirozeně, nebo rukou vraha? Její potomci měli tisíc a jeden důvod přát si matčinu smrt. Ani náhodní spolucestující nejsou bez podezření. Hercule Poirot nemá lehkou situaci: do čtyřiadvaceti hodin musí dát policii rozluštění…

Detektivku Temný cypřiš otevírá nečekané úmrtí bohaté paní Welmanové. O dědičce jejího majetku nebylo zdánlivě pochybností, vždyť neměla bližší příbuzné než půvabnou neteř Elinor. Skutečně však nechtěla odkázat své jmění nikomu jinému? Další smrt vyvolá další pochyby a Elinor je nakonec obviněna z vraždy. Jen jediný člověk nevěří v její vinu a povolá Poirota. Zkušený detektiv zvolí zvláštní metodu. Tentokrát mu není vodítkem pravda, ale lež.

Zlo pod sluncem se odehrává na tichém ostrůvku na pobřeží Lamanšského průlivu mezi vyznavači letní dovolené. Společnost se tu sešla pestrá, pozornost ovšem budí zejména přítomnost elegantního a trochu podivínského muže – Hercula Poirota. Ten se marně snaží ostatní přesvědčit, že se přijel „pouze“ rekreovat. Poklidné dny sladkého nicnedělání však nenávratně změní vražda krásné, provokativní, milované i nenáviděné Arleny Marshallové.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3x Hercule Poirot 4 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3x Hercule Poirot 4.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3x Hercule Poirot 4 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3x Hercule Poirot 4 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 3x Hercule Poirot 4 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi