4 dobrodružné hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami

Kód: 9054881

Úplný název:

4 dobrodružné hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami (Ernestová Lucie): Leporelo her s kostkou a figurkami, zábava s písmenky a matematikou

Autor a popis:

Ernestová Lucie, Gao, 8 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
217 Kč (315 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

- 4 ilustrované herní plány doplněné hledačkami - kostka a dřevěné figurky v látkovém pytlíčku - hry různé náročnosti pro celou rodinu - pro zábavu a hravé učení matematiky a písmenek Leporelo obsahuje 4 originálně ilustrované hry různé náročnosti pro předškoláky a malé školáky. Hlavním smyslem her je společná zábava a motivující hravé učení matematiky a písmenek. ZTRACENÁ ATLANTIDA je dobrodružnou výpravou hlubinami moře, při které se naučíme jednoduché počítání při soubojích s mořskými tvory a při získávání vědomostních krystalů. Hledačky v hlubinách ukrývají kompletní malou násobilku. CHYTRÉ KOČKY pomáhají bystřit myšlení a malé děti si dobře osvojí podobu písmen. PÍSMENKOVÁ PYRAMIDA funguje na principu slovního fotbalu a vymýšlení vhodných slov vám usnadní cestu k pokladu. Když někdo neví, napovíme mu hádankou. Hra PUTOVÁNÍ S DINOSAURY je plná nástrah i příjemných zkratek, kterou zvládnou i nejmenší hráči. Všechny hry mají jednoduchá intuitivní pravidla a vše co potřebujete je jen kostka a figurka pro každého hráče, které jsou součástí leporela. To si poskládáte pro každou hru dle potřeby. TIP: K vědomostním krystalům, do dinosauřích hnízd nebo do cíle je prima dát nějakou sladkost. Rozhodně to zvýší motivaci k vítězství! Stolní hry pro děti: Rozměr rozložené knihy je 98 x 34 cm. Rozměr složené knihy je 27 x 34 cm.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 4 dobrodružné hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 4 dobrodružné hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 4 dobrodružné hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 4 dobrodružné hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 4 dobrodružné hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / 4 dobrodružné hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami