4000 let přírodního léčitelství - Úspěchy šetrné medicíny

Kód: 7424072

Úplný název:

4000 let přírodního léčitelství - Úspěchy šetrné medicíny (Allgeier Kurt):

Autor a popis:

Allgeier Kurt, DIALOG, 192 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Autor představuje přírodní léčitelství počínaje starověkým Egyptem a řeckými lékaři Hippokratema Galénem, pokračuje Hildegardou z Bingenu, Paracelsema Nostradamem až k nejvýznamnějšíma nejvlivnějšímléčitelům19. a 20. století - Ch. F. S. Hahnemannovi, S. Kneippovi, J. Künzlemu a konečně médiu E. Caycemu. Čtenář užasne, kolik spolehlivých léčebných přípravků nabízí příroda k udržení zdraví a fyzické kondice a jak prosté prostředky vedou ke stabilnímu a pevnému zdraví. Co všechno nalezneme v této knize? Například konkrétní recepty k obnovení správné funkce střev, žaludku, srdce, jater a ledvin. Návody k odstranění astmatu, nespavosti, kašle, bolestí hlavy, křečí, ženských nemocí a poruch cyklu, kožních problémů, deprese,migrény, horečnatých chorob apod. Úžasně jednoduché jsou i recepty k odvrácení předčasného stárnutí, artritidy, rýmy či nachlazení. A také strategie proti jarní únavě s koktejly přírodních vitamínů. Dozvíme se i o podstatě homeopatie, dietologie a onkologie. Jsme nemocní, protože strádáme a potlačujeme své potřeby. Dnes léčí kdekdo, podstatná je však schopnost prevence, postarat se o to, aby nemoci vůbec nevznikly, napsal francouzský lékař a vizionář Nostradamus.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 4000 let přírodního léčitelství - Úspěchy šetrné medicíny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 4000 let přírodního léčitelství - Úspěchy šetrné medicíny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 4000 let přírodního léčitelství - Úspěchy šetrné medicíny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 4000 let přírodního léčitelství - Úspěchy šetrné medicíny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 4000 let přírodního léčitelství - Úspěchy šetrné medicíny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 4000 let přírodního léčitelství - Úspěchy šetrné medicíny