Hudební výchova pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky VG - Příručka učitele

Kód: 7238902

Úplný název:

Hudební výchova pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky VG - Příručka učitele (kol.): Pro ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

Autor a popis:

Kol., , 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
389 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Příručka učitele obsahuje metodické pokyny pro učitele, doplňující informace, doporučení pro hodnocení žáků, řešení úkolů a cvičení. Nedílnou součástí je také časově-tematický plán a přehled očekávaných výstupů a klíčových kompetencí dle Rámcového vzdělávacího programu základního vzdělávání.

Stáhněte si z materiálů ke stažení první kapitolu z příručky učitele, časově-tematický plán a představení koncepce učebnice.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hudební výchova pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky VG - Příručka učitele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hudební výchova pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky VG - Příručka učitele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hudební výchova pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky VG - Příručka učitele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hudební výchova pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky VG - Příručka učitele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hudební výchova pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky VG - Příručka učitele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Hudební výchova pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky VG - Příručka učitele