4D City Puzzle Hong Kong

Kód: 2400265

Úplný název:

4D City Puzzle Hong Kong (kol.):

Autor a popis:

Kol., ConQuest, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
682 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Poznávejte slavná místa a budovy HONG KONGU!

Postavte si mapu/maketu slavného města, včetně všech jeho historických i současných staveb a poznávejte, jak se metropole měnila v průběhu let. Je jen na Vás jestli si sestavíte, jak vypadal Hong Kong jako britská kolonie nebo jak vypadá teď, pod nadvládou Číny.

4D PUZZLE:

1. První puzzle/vrstva - historie z období před stovkami let (Hong Kong - 1915, Londýn - 1666, Paříž - 1736, New York - 1700, USA - 1783).

2. Druhé puzzle/vrstva - současnost (jak vypadají města a státy v 21. století). Druhé puzzle se pokládá na první vrstvu, má výřezy pro přírodní úkazy (řeky, hory). Je z měkké pěny (vysoké 1cm), aby se do ní mohly vkládat budovy.

3. Třetí puzzle/vrstva - doplnění památek a budov (Řím od roku 497 př.n.l, Londýn - 1078, Paříž - 1345, New York - 1812, Hong Kong - 1912, USA - 1450 + přírodní úkazy staré tisíce let). Pokládá se na druhou vrstvu.

4. Čtvrtá dimenze/vrstva - čas. Můžete vidět, jak se města vyvíjela v čase. Sestavte si Londýn ve 12 století nebo jak vypadal Řím před naším letopočtem). Postupujte chronologicky a přidávejte budovy tak, jak byly skutečně postaveny.

Velmi podrobné mapy měst - ulice, parky, ostrovy, silnice, železniční dráhy. Stavíte si maketu daného města, státu.

Obsah balení: 1. díly pro první, historickou vrstvu 2. díly pro druhou, současnou vrstvu. 3. památky a budovy pro třetí vrstvu 4. plakát historických údálostí a seznam památek a budov

Celkem 1.186 dílů

Rozměry po složení: 51 x 41 x 10 (vysoké) cm

Vzdělávací hračka - poznávejte a zjišťujte: Jak se města a státy vyvíjely a rozvíjely? Jak se vyvíjela architektura během stovek let? Jaké historické události se staly v daném místě (Londýn 1666 Velký požár, který zničil podstatnou část města)?

Co je unikátní? 3 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat.

Co je 4 dimenze? Již Albert Einstein řekl, že čtvrtou dimenzí je čas. Sestavujte si města tak, jak vypadala v jednotlivých stoletích, jaké budovy a s jakou architekturou v té doby byly aktuální.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 4D City Puzzle Hong Kong do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 4D City Puzzle Hong Kong.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 4D City Puzzle Hong Kong (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 4D City Puzzle Hong Kong bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 4D City Puzzle Hong Kong doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Puzzle

 
Knihkupectví / Hry a hračky / Puzzle / 4D City Puzzle Hong Kong