4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem

Kód: 2473556

Úplný název:

4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem (Nick Ophelia): den po dni, krok za krokem

Autor a popis:

Nick Ophelia, Grada, 100 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Máte pocit, že byste se svému psu měli více věnovat a že by neuškodilo trochu si procvičit jeho správné chování? V této přehledné a moderní příručce máte den po dni, týden po týdnu připravený výchovný program pro vašeho psa, který si oba hezky užijete a na konci bude dobře vychovaný společník. Poradíme vám, jak přesně postupovat, jak se vyhnout chybám a dobrat se úspěchu. Udělejte si čas a vyzkoušejte si denně jedno cvičení. Výchovný program začíná zcela jednoduchými cviky, jejichž obtížnost pak každým dnem stoupá. Díky plánům na každý den vám výchova vašeho čtyřnohého kamaráda bude připadat snadná! Každý den spolu trénujte jen několik minut a za čtyři týdny bude váš věrný přítel umět důležité povely, díky nimž zvládne každou situaci!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / 4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem