5 až 9 Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený

Kód: 8681713

Úplný název:

5 až 9 Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený (Vaculíková, Kvirec):

Autor a popis:

Vaculíková, Kvirec, SOBOTÁLES, 208 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
95 Kč (98 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příručka je určena žákům 5., 7., 9. tříd, kteří se připravují k přijímacím zkouškám na střední školy. Nabízí soubor testů z českého jazyka a otázky kulturně-historického přehledu z přijímacích zkoušek minulých let. Zároveň obsahuje i řešení všech úkolů. V příloze uvádí přehled základního jazykovědného názvosloví. Tento soubor opakovacích cvičení usnadní žákům přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy, poslouží však i jako vhodná metodická příručka pedagogům případně rodičům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 5 až 9 Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 5 až 9 Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 5 až 9 Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 5 až 9 Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 5 až 9 Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / 5 až 9 Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený