501 aut, která za to stojí

Kód: 7391408

Úplný název:

501 aut, která za to stojí (kol.):

Autor a popis:

Slovart, 544 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
479 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
 

501 aut, která za to stojí není jen knihou pro fanatiky, nasáklé benzínem. Je pro každého, kdo se někdy někde pokusil něco řídit, bez ohledu na věk či pohlaví - a to jsou všichni! Pro miliony z nás není naše auto pouze naším nejcennějším materiálním majetkem, ale také nedílnou součástí naší osobnosti - prostředkem sebevyjádření, osobním prostorem, kde se můžeme rozhodnout, zda si vytvoříme nějakou image či odhalíme světu své skutečné já.

Na stránkách najdete auta z celého světa, všech druhů, tvarů i velikostí, od maličkých mikroaut až po obří monstra, od majestátních sedanů po závoďáky, pohrdající smrtí, od klasik 20. let až po postmoderní koncepční prototypy, od téměř nesehnatelných rarit typu exotické Bugatti Royale až po modely, vyráběné v milionových sériích, jako Fiat 124, od udatných nešťastníků, jako Cord 810 až po nezadržitelné úspěchy typu Triumph TR6.

Ať už je vaším snem vyrazit za volantem Lamborghini, nechat se svézt Mercedes-Benzem, řízeným šoférem, vyrazit na dálnici ve Fordu Pickup, projet si venkovské silničky při nedělní vyjížďce Morrisem Minor nebo jen strávit pár dní vrtáním se ve vašem starém MG, můžete se knihou 501 aut, která za to stojí pokochat a zasnít se.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 501 aut, která za to stojí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 501 aut, která za to stojí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 501 aut, která za to stojí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 501 aut, která za to stojí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 501 aut, která za to stojí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / 501 aut, která za to stojí