52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mys

Kód: 8987305

Úplný název:

52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mys (Murphy Joseph): Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mysli

Autor a popis:

Murphy Joseph, Aktuell, 288 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Ústřední myšlenkou této knihy doktora Murphy ho, označovaného za otce pozitivního myšlení, je názor, že člověk může pomocí vědeckých modliteb, tedy pozitivních ujištění, ovlivnit podvědomí a změnit svůj život. Každý z nás má v sobě obrovský potenciál dosáhnout toho, po čem touží. Tajemství tohoto úspěchu není žádná záhada. Pomocí 52 pozitivních ujištění týkajících se všech oblastí života včetně zdraví, majetku, vztahů, manželství nebo pracovní kariéry si dokážete jasně představit a vytvořit novou realitu, kterou potom skutečně prožijete.
Dr. Joseph Murphy je autorem 36 knih, měl všestranně bohatou publikační činnost a obracel se na svoje publikum při pravidelných přednáškách, v rozhlasových a později i televizních relacích. Cestoval po celém světě a úspěšně šířil myšlenky pozitivního myšlení v propojení s křesťanským chápáním Boha. Jeho učení dodnes nachází miliony nadšených následovníků.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mys do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mys.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mys (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mys bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mys doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / 52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mys