5x DVD Hororová kolekce /Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek

Kód: 8600063

Úplný název:

5x DVD Hororová kolekce /Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.1.2018 dopoledne. 
 

SAW VII 3D Finální kapitola/ Ústředním motivem filmu je příběh skupiny přeživších, kteří unikli ze spárů šíleného vraha Jigsawa a hledají spásu u svého kolegy Bobbyho Dagena, muže, jehož temná minulost rozpoutá novou vlnu teroru a utrpení. Vem si mou duši/ V ospalém městečku Riverton koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily. Patnáct let to byla jen povídačka pro děti… Spolek nemilosrdných/ Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo. Jejich pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději než přiznat se policii, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Někdo ale ví o jejich tajemství a hodlá se mstít… Vřískot 4/ Sidney Prescott se vrací do rodného Woodsboro, které je poslední zastávkou jejího turné k vydané knize. Naneštěstí její návrat přiláká zpátky i Ghostface a tím se šerif Dewey společně s Jill a jejími kamarády a celým městečkem Woodsboro dostávají do nebezpečí. Stopy zmizelých/ Několik osadníků na Divokém západě zmizelo záhadně ze svých domovů. Skupinka odvážlivců se je vydává hledat, přestože očekávají problémy s místními obyvateli. Brzy se ale ukáže, že nebezpečí číhá jinde... a všem jde o život!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 5x DVD Hororová kolekce /Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 5x DVD Hororová kolekce /Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 5x DVD Hororová kolekce /Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 5x DVD Hororová kolekce /Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 5x DVD Hororová kolekce /Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 5x DVD Hororová kolekce /Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek