77 inspirací pro zdravý život

Kód: 7429485

Úplný název:

77 inspirací pro zdravý život (Uhrin Roman):

Autor a popis:

Uhrin Roman, Vyšehrad, 192 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
238 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Jestliže hledáte zdravou a chutnou alternativu běžného stravování s prokázanými příznivými zdravotními účinky, jste na správné stopě: Roman Uhrin, bývalý šéfkuchař pražského řetězce prodejen a jídelen Country Life, ve své nové knize sepsal své nejoblíbenější recepty na chutná a každému dostupná jídla. Díky autentické fotogalerii z jeho kuchyně i biozahrádky se sezónními druhy zdravých plodin se můžeme ponořit do tajů přípravy pokrmů přímo v domě autora a jeho rodiny. Atraktivitu této „zdravé kuchařky“ umocňuje jednoduchá a rychlá úprava receptů, které jsou navíc doplněny informacemi o léčebných účincích použitých potravin, vzorovými jídelníčky a občas i odbornými exkurzy.

Recepty, jež kniha přináší, jsou doporučeny při predispozicích či při onemocnění srdce (infarkt, vysoký tlak, zvýšený cholesterol), dále rakovině, cukrovce, artróze, nadváze apod. V neposlední řadě jsou určené všem, kdo chtějí předejít civilizačním chorobám, ozvláštnit a „ozdravit“ svůj jídelníček, či prostě fandům zdravé výživy.
Roman Uhrin vydal již sedm knih a natočil několik DVD a televizních kurzů věnovaných zdravé výživě a zdravotní osvětě. V roce 1997 založil síť dnes již více než padesáti Klubů zdraví, dodnes pracuje jako její koordinátor. Sám byl v minulosti pacientem se závažnou nemocí a podpoře zdraví je logicky podřízena také jeho tvorba receptů.


Kniha vychází ve spolupráci s Prameny zdraví, o.s.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 77 inspirací pro zdravý život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 77 inspirací pro zdravý život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 77 inspirací pro zdravý život (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 77 inspirací pro zdravý život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 77 inspirací pro zdravý život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 77 inspirací pro zdravý život