90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci

Kód: 2710046

Úplný název:

90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci (Gareth Moore):

Autor a popis:

Gareth Moore, Grada, 136 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Začíná váš mozek lenivět? Častěji zapomínáte a nedaří se vám zapamatovat si důležitá data či jména? Pak je načase, aby váš mozek dostal pořádně zabrat. Vyzvěte na souboj své duševní „špeky“ a zlepšete výkon svého mozku s tím nejlepším trenérem – s touto knihou!

Zábavné početní, logické a jazykové úkoly na procvičení paměti a pochopení textu jsou jako posilovací stroje pro vaši šedou kůru mozkovou. Kniha je nabitá cvičeními, úkoly a testy různé náročnosti, které vám pomohou:
- Zdokonalit vaši paměť.
- Zvýšit koncentraci.
- Zlepšit rychlost zpracování myšlenek.
- Posílit vaše rozumové a matematické dovednosti.

Výzkumy potvrzují, že pravidelné řešení náročných hádanek zlepšuje průtok krve do mozku, zvyšuje přísun kyslíku, a tak odvrací stárnutí. Tato kniha dostane váš mozek do takové kondice, o jaké se vám nesnilo!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / 90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci