A kde byl Bůh...? - Sedmatřicet svědectví přeživších holocaust

Kód: 7485045

Úplný název:

A kde byl Bůh...? - Sedmatřicet svědectví přeživších holocaust (Jelínek Jan): Sedmatricet svedectví preživších holocaust

Autor a popis:

Jelínek Jan, Barrister & Principal, 350 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sedmatřicet výpovědí lidí, kteří se vrátili z pekla koncentračních táborů. O prožitých hrůzách a o síle či štěstí, díky kterému, na rozdíl od milionů jiných, holocaust přežili. Číst výpovědi „přeživších holocaust“ je jako absolvovat skotský střik. Čtenáře nejprve plnou silou zasáhne proud ledové hrůzy, ale vzápětí ho poleje vlna horkosti. Člověk se mimoděk brání chladu těch syrových a věcných výpovědí mužů a žen, kteří přežili. Brzy je ale naopak vděčný, že to všechno, o čem se dozvídá, je „jen“ mrtvá historie a dávná minulost, že jeho samotného ani jeho blízkých se to netýká. Tak zběsilé a nepochopitelné se to vyprávění jeví, tak neuvěřitelné a těžko stravitelné je. A nemylme se, žijí-li ještě ti, kdo si vše pamatují, není to dávno. Je jich jen zlomek, nepatrné množství proti šesti milionům. Ale jestliže nás ten zlomek výpovědí děsí, jak by na nás asi působily příběhy těch šesti milionů mrtvých?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit A kde byl Bůh...? - Sedmatřicet svědectví přeživších holocaust do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s A kde byl Bůh...? - Sedmatřicet svědectví přeživších holocaust.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení A kde byl Bůh...? - Sedmatřicet svědectví přeživších holocaust (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na A kde byl Bůh...? - Sedmatřicet svědectví přeživších holocaust bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S A kde byl Bůh...? - Sedmatřicet svědectví přeživších holocaust doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / A kde byl Bůh...? - Sedmatřicet svědectví přeživších holocaust