Aargh! 14

Kód: 9060320

Úplný název:

Aargh! 14 (kol.):

Autor a popis:

Kol., Crew, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (175 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.1.2018 dopoledne. 
 

Zbrusu nové vydání revue AARGH! s pořadovým číslem 14! Zaujme především dvojicí hlavních témat: o nejmladším pokolení českých autorů napsala esej Tereza Drahoňovská a reprezentují ho práce Kateřiny Čupové, Štěpánky Jislové a Lenky Šimečkové.

Druhým tématem je britský komiks, u kterého měli autoři ze začátku potíže se sháněním autorů. Změna nastala až po přímluvách Paula Gravetta (1000 komiksů, které musíte přečíst než zemřete), který pro AARGH! napsal i studii o ostrovní scéně, a najednou bylo všechno jinak. Díky tomu si budete moct přečíst krátké autorské práce od Briana Bollanda, Davea McKeana, Toma Gaulda, Lukea Pearsona a dalších.

I tentokrát jsou dvě verze obálky, jednu dělal Vladimír Tučapský a druhou Lukáš Fibrich. Ten je představen v obsáhlém rozhovoru spolu se zbrusunovým šestnáctistránkovým příběhem Štafle, který vznikl podle námětu spisovatelky Lenky Procházkové.

Domácí scénu dále reprezentuje klasik Václav Kabát, Pavel Čech, Jiří Grus, Přemek Ponáhlý, Marek Rubec nebo autorské duo bratří Bláhů. Dál AARGH! nabízí poměrně důkladnou exkurzi do šuplíkové komiksové tvorby Milana Ressela a obsáhlý medailon Miloše Nováka s řadou dosud nikde nepublikovaných ukázek.

A jako bonus bude vyzrazeno, kdo se skrývá za tajemným stripem Pas faux pas!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aargh! 14 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aargh! 14.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aargh! 14 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aargh! 14 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aargh! 14 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé