Abecedka a stroje

Kód: 2609890

Úplný název:

Abecedka a stroje (kol.):

Autor a popis:

Samonakladatel, 96 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
129 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Abecedka a stroje je dětská knížka plná krátkých básniček, celostránkových ilustrací a různorodých interaktivních úkolů. Děti se v ní seznámí s mnoha novými stroji, stejně jako získají spoustu zajímavých informací o těch, o jejichž existenci už vědí.
 
Abecedka je postavička, která přichází malé děti (4-7 let) seznámit se světem strojů. Struktura knížky odráží jméno hlavní hrdinky, která tak děti provede knížkou Abecedka a stroje od kapitoly Autobus přes Finišér až po Žací stroj. Každé z kapitol je vyhrazena jedna dvoustránka. Levou stránku vždy tvoří tematická celobarevná ilustrace, do níž je nepsána čtyřveršová básnička. Každá z básniček si klade za cíl seznámit dítě s novým objektem, případně přinést nějakou novou, zajímavou informaci k objektu již známému. Pravé stránky jsou zpracovány černobíle a dávají prostor pro dětskou kreativitu a představivost. Na děti zde čeká mnoho úkolů – např. bludiště, najdi pět rozdílů, co na stránku nepatří, doplňovačka atd. Tato část přináší do knihy prvek interakce, díky níž si děti snadněji zapamatují nově nabyté vědomosti.
 
Abecedka a stroje je první knížkou z plánované řady, která bude sestávat z tematicky ucelených knih a v jejímž průběhu bude Abecedka spolu s dětmi postupně růst. Výsledkem by měla být série, jež bude děti doprovázet vývojem od tří do deseti let. 

Nahlédnout do Abecedka a stroje Nahlédnout do Abecedka a stroje

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Abecedka a stroje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Abecedka a stroje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Abecedka a stroje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Abecedka a stroje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 

Další díly ke knize Abecedka a stroje

 
 

S Abecedka a stroje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky