Audio CD: Abraxas - Nekonečný boogie Best Of - 2 CD

Kód: 5632328

Úplný název:

Audio CD: Abraxas - Nekonečný boogie Best Of - 2 CD (Abraxas):

Autor a popis:

Abraxas, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
258 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kapelová čtyřicítka je jistě důvodem k připomenutí a oslavám! Nová kompilace, v tomto rozsahu a provedení vlastně vůbec první, začíná instrumentálkami z konce sedmdesátých let a je uzavřena ukázkami z aktuálního alba vítaně stále vitálního Abraxasu.

Příhodných čtyřicet hudebních položek vybral, sestavil a v rozsáhlém bookletu okomentoval Slávek Janda. Kytarista, zpěvák, skladatel, zakladatel a šéf kapely také doplnil atraktivní digipackový obal několika desítkami fotografií, dokumentujících historii studiovou, pódiovou i soukromou.  Zpěvák, textař i skladatel Miroslav Imrich je další zcela zásadní postavou, s Jandou v průběhu času doplňovanou řadou muzikantů, když třeba baskytaristů se vystřídalo hned deset. Opravdu je co na výběr k pořádnému ohlédnutí: 2CD obsahuje ukázky z devíti alb a několika singlů či EP z let 1977 až 2015.

Spojením archivních sil Supraphonu, Pantonu, Českého rozhlasu i Slávka Jandy je to stylově pestrá jízda, vždy ovšem s jasným poznávacím znamením zvuku a hudební filozofie Abraxasu. Písničky z alb Box, Manéž, Šťastnej blázen, Retrospektiva, Sado-Maso, Rituál, Už je to jedno…, Hlava v oblacích a Klid! jsou doplněny singlovými tracky tak, že chronologicky nechybí žádná z podob kapely. S dobově zajímavými příchutěmi, od art rocku přes novou vlnu, funky, disco, latinu či hardcore, až k současnému originálnímu amalgámu toho všeho: Abraxas!

40 let, 40 písní - a nikdy nekončící boogie!


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Abraxas - Nekonečný boogie Best Of - 2 CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Abraxas - Nekonečný boogie Best Of - 2 CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Abraxas - Nekonečný boogie Best Of - 2 CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Abraxas - Nekonečný boogie Best Of - 2 CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Abraxas - Nekonečný boogie Best Of - 2 CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Abraxas - Nekonečný boogie Best Of - 2 CD