Absolventská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Kód: 9052873

Úplný název:

Absolventská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) (Francírek František, Ing., PhD.): Co, jak a proc pripravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit).

Autor a popis:

Francírek František, Ing., PhD., Ingenio et Arti, 111 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Interaktivní učební příručka s názvem Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) je určena studentům vyšších odborných škol a jejich pedagogům. Přehledným a stručným způsobem vysvětluje posloupnost jednotlivých etap zásadních pro vznik závěrečné kvalifikační práce, stejně jako souvislosti mezi nimi. Studenty si jistě získá svým nápaditým designem i tím, že je sama psaná ve formátu absolventské práce. Cílem příručky je nejen srozumitelné vysvětlení klíčových momentů, ale hlavně hlubší porozumění hodnotám, které studentovi práce přináší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Absolventská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Absolventská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Absolventská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Absolventská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Absolventská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Absolventská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)