Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku

Kód: 2491047

Úplný název:

Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku (Fořt Petr):

Autor a popis:

Fořt Petr, Ikar, 240 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Výživa dítěte je alfou a omegou správného somatického i psychického vývoje a zdraví po celý život! Maminky se seznámí se zásadami zdravé výživy pro naše nejmenší, na doporučení autora se mohou vyhnout všem chybám ve výživě. Důležitou součástí knihy je bohatý receptář a vzorový jídelníček (snídaně, kašičky, svačiny, polévky, bezmasá jídla, těstoviny, masová jídla a další).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku