Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy

Kód: 87270000

Úplný název:

Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy (Allen David): Jak hrave zvládat pracovní a životní výzvy

Autor a popis:

Allen David, Jan Melvil Publishing, 296 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
209 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.4.2018 dopoledne. 
 

Novinka od Davida Allena, významného myslitele v oblasti time-managementu a osobní produktivity, suverénně navazuje na celosvětově úspěšný titul Mít vše hotovo (Getting Things Done). Kniha přináší rozvinutí a prohloubení původních myšlenek a řadu praktických příkladů, které Allen získal během své praxe kouče. Autor se nově věnuje i vyšší úrovni metody GTD - naplňování životních cílů a hledání perspektiv. Allenova metodika pomáhá v práci i životě milionům lidí na celém světě. I u nás si bestseller Mít vše hotovo během dvou let od českého vydání získal tisíce fanoušků a dočkal se několika dotisků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy