AČ-ČA praktický slovník ...pro každého - 2. vydání

Kód: 8706259

Úplný název:

AČ-ČA praktický slovník ...pro každého - 2. vydání (kol.):

Autor a popis:

Lingea, 1248 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
284 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jedná se o autorsky původní slovník. Naší snahou při jeho tvorbě bylo v co nejhutnější, avšak maximálně přehledné formě postihnout skutečnou slovní zásobu jak češtiny, tak i angličtiny. Ačkoliv jde o slovník rozměrem střední, svým obsahem a záběrem se na našem trhu řadí spíše k slovníkům větším.
Všechna hesla a významy jsou ověřeny na základě informací z důvěryhodných zdrojů, pečlivě zpracovány a graficky upraveny tak, aby Vám umožnily co nejrychleji nejen najít správný překlad, ale také jej správně použít v daném kontextu.
Při práci na anglické straně slovníku jsme vycházeli z nejnovějších anglických výkladových slovníků renomovaných nakladatelství jako jsou Collins, Oxford, Cambridge, Longman, Cassell, Merriam Webster, Chambers, Random House, Bloomsbury, z řady slovníků frázových sloves, idiomů a slangu, z odborných slovníků a encyklopedií, v neposlední řadě z vlastních korpusových zdrojů a internetu.
Česká strana je založena na vlastním rozsáhlém výkladovém slovníku češtiny, který vytváříme již od roku 2001. Tento živý, průběžně aktualizovaný a neustále rozšiřovaný slovník tvoří jednotící základ všech našich překladových slovníků, které postupně vydáváme v knižní i elektronické podobě od roku 2005.
Obsahuje současnou frekvenčně uspořádanou slovní zásobu, nechybí ani nejnovější termíny technické, ekonomické či právní, odrážející technologický pokrok počátku nového tisíciletí či začlenění naší země do Evropské unie.
Věříme, že výsledkem naší práce je skutečně praktický slovník, jehož kvality ocení všichni, kdo pracují s cizím jazykem a chtějí mít k dispozici aktuální slovní zásobu v co nejširším rozsahu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit AČ-ČA praktický slovník ...pro každého - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s AČ-ČA praktický slovník ...pro každého - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení AČ-ČA praktický slovník ...pro každého - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na AČ-ČA praktický slovník ...pro každého - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S AČ-ČA praktický slovník ...pro každého - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / AČ-ČA praktický slovník ...pro každého - 2. vydání