Adobe Photoshop LIGHTROOM 2

Kód: 74130250

Úplný název:

Adobe Photoshop LIGHTROOM 2 (Evening Martin):

Autor a popis:

Evening Martin, Zoner Press, 624 stran, jazyk - 19, 2009

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
496 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Digitální fotografie se stala běžnou záležitostí jak pro profesionální fotografy, tak i pro obrovské množství amatérů. Společně s vývojem digitálních fotoaparátů se zdokonalují i nástroje pro úpravu, správu i archivaci fotografií, pro práci se snímky uloženými jako raw soubory, rozšiřují se možnosti tisku a jiných forem publikace, od prezentace snímků na webu nebo tvorbu nejrůznějších prezentací.

Standardem a široce používanou aplikací pro profesionální úpravy digitálních fotografií se bezesporu stal Adobe Photoshop. Mnoho fotografů však požadovalo nástroj, který by se více zaměřoval na celý komplex jejich potřeb. A to byl důvod, proč přišel Adobe Photoshop Lightroom – od začátku pro digitální fotografy navržený program se silnými editačními schopnostmi a současně sledující přirozený postup práce od importu fotografie přes doplnění údajů, úpravy, snadné a velmi komplexní vyhledávání, třídění, řazení, hodnocení až po tisk, přípravu prezentací nebo webových galerií.

Martin Evening, mezinárodně uznávaný fotograf a autor řady publikací, představuje ve své knize celkový a detailní pohled na možnosti Lightroomu. Jeho přístup se nezabývá pouze jednoduchým využitím skvělých editačních možností Lightroomu, kam často sklouzávají jiní, ale vychází ze zkušeností a postupů, které sám ve své praxi profesionálního fotografa používá. Nabízí ucelený pracovní postup, dokumentovaný jak na praktických ukázkách, tak na postupném a detailním procházení jednotlivých možností Lightroomu. Čtenář má tak možnost důkladně se seznámit se všemi moduly Lightroomu, s množstvím jeho nástrojů a naučí se je efektivně používat. Lightroom je možné využívat okrajově, neefektivně nebo se v něm zcela utopit, ale publikace Martina Eveninga představuje způsob, jak rozsáhlé možnosti tohoto produktu efektivně zvládnout.

Kniha je připravena pro prodávanou anglickou verzi Lightroomu, texty jsou ale dle možnosti rozšířeny a doplněny o české prostředí, které si můžete k aplikaci stáhnout např. z webových stránek www.amsoft.cz.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Adobe Photoshop LIGHTROOM 2 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Adobe Photoshop LIGHTROOM 2.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Adobe Photoshop LIGHTROOM 2 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Adobe Photoshop LIGHTROOM 2 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Adobe Photoshop LIGHTROOM 2 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výpočetní technika