Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak?

Kód: 7357615

Úplný název:

Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak? (Lisá Zuzana):

Autor a popis:

Lisá Zuzana, Wolters Kluwer, 144 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha se zaměřuje na vliv agresivního chování řidičů i ostatních účastníků na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Jejím záměrem je upozornit na agresivní a bezohledné chování účastníků provozu na pozemních komunikacích v České republice, se zvláštním zaměřením na řidiče osobních automobilů, prozkoumat rozdIly v agresivním chování jednotlivců, vysledovat cílovou skupinu agresorů pomocí dlouhodobé analýzy prováděné v terénu.

Nahlédnout do Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak? Nahlédnout do Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak? (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Agresivita na silnicích aneb Proč se za volentem chováme jinak?