Ajťákem v pralese a ženou indiána - Ekvádoru, Peru, Bolívie, Chile

Kód: 8691243

Úplný název:

Ajťákem v pralese a ženou indiána - Ekvádoru, Peru, Bolívie, Chile (Troupová Jana): Ekvádor, Peru, Bolívie, Chile

Autor a popis:

Troupová Jana, Krigl, 264 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Autorka vystudovala obor Sociální geografie a regionální rozvoj na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Cesta do Ekvádoru (Peru, Bolívie, Chile), která je stěžejním tématem knihy, byla zároveň její první pracovní misí.
V knize popisuje práci v pralese i ve městech (ve zdravotním středisku i knihovničce pro děti), obrovská dobrodružství a mnoho úžasných Jihoameričanů, které na své cestě potkala.
Průvodcem po horách i jejím partnerem se stal snědý ekvádorský indián Boriss, muž jejích snů…
Po svém návratu z popisované cesty definitivně opustila komerční sektor, přijala místo v Charitě Praha jako vedoucí koordinátorka rozvojových projektů v Indii a aktuálně se chystá na další misi do Jižní Ameriky. O svých cestách pravidelně pořádá přednášky, píše články do periodik, má pořady ve sdělovacích prostředcích.
Pokud ji čtete či posloucháte, zjistíte věc, která není dnes již tak zcela běžná: tahle drobná blondýnka má velké srdce plné ideálů a zároveň kuráž na jejich uskutečnění - i kdyby ji to mělo zavést až na druhý konec světa!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ajťákem v pralese a ženou indiána - Ekvádoru, Peru, Bolívie, Chile do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ajťákem v pralese a ženou indiána - Ekvádoru, Peru, Bolívie, Chile.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ajťákem v pralese a ženou indiána - Ekvádoru, Peru, Bolívie, Chile (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ajťákem v pralese a ženou indiána - Ekvádoru, Peru, Bolívie, Chile bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ajťákem v pralese a ženou indiána - Ekvádoru, Peru, Bolívie, Chile doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Ajťákem v pralese a ženou indiána - Ekvádoru, Peru, Bolívie, Chile