Ájurvédská léčba pro ženy, které chtějí najít vlastní řešení

Kód: 7500120

Úplný název:

Ájurvédská léčba pro ženy, které chtějí najít vlastní řešení (Atreya): Bylinná gynekologie

Autor a popis:

Atreya, Maitrea, 284 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
232 Kč (325 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Bylinná gynekologie Ájurvéda, nejstarší kontinuálně praktikovaný léčebný systém na světě, vždy měla speciální odvětví medicíny pouze pro ženy a předkládá nám jedinečné chápání ženské anatomie - takové, jež zahrnuje nejen fyzické a energetické tělo, ale také emoce, mysl a ducha. Ájurvédská léčba pro ženy, napsaná pro ty ženy, které chtějí najít vlastní řešení na své zdravotní potíže, se zabývá potřebou řešit příčinu ženských problémů. Odmítá názor, že nepříjemné pocity, bolest a emocionální výkyvy jsou v životě ženy normální záležitostí. S touto svépomocnou příručkou se naučíte, jak si navrhnout léčebný plán, který je vhodný pro váš jedinečný konstituční typ. Naučíte se, jak využít změny ve stravování a bylinné doplňky k léčbě PMS, zmírnění premenopauzálních příznaků, prevenci osteoporózy a odvrácení mnoha dalších onemocnění. Kniha také obsahuje působivou léčebnou část, v níž jsou detailně popsány desítky ájurvédských receptur s využitím bylin dostupných v Severní Americe a Evropě. Pokud hledáte alternativy k západní medicíně a jste připravené začít se aktivně starat o své zdraví, je tato kniha určená právě vám!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ájurvédská léčba pro ženy, které chtějí najít vlastní řešení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ájurvédská léčba pro ženy, které chtějí najít vlastní řešení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ájurvédská léčba pro ženy, které chtějí najít vlastní řešení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ájurvédská léčba pro ženy, které chtějí najít vlastní řešení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ájurvédská léčba pro ženy, které chtějí najít vlastní řešení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Ájurvédská léčba pro ženy, které chtějí najít vlastní řešení