Aktivizační metody ve výuce - Příručka moderního pedagoga

Kód: 7485043

Úplný název:

Aktivizační metody ve výuce - Příručka moderního pedagoga (Kotrba Tomáš, Lacina Lubor): Prírucka moderního pedagoga

Autor a popis:

Kotrba Tomáš, Lacina Lubor,, Barrister & Principal, 224 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Přínos aktivizačních metod ve výuce spočívá v tom, že přeměňuje pasivní studenty (posluchače) v rovnocenné partnery, kteří se přímou zkušeností (svojí aktivizací) naučí mnohem více než při jednostranném použití tradičních výukových postupů. Aktivizační metody kladou důraz na samostatné řešení problémů, týmovou práci, diskusi a spolupráci s pedagogem, což vede nejen k vyšší participaci studentů, ale ve výsledku i k větší efektivitě výuky. Úspěšná a ověřená publikace nabízí ucelený přehled aktivizačních metod, které autoři popisují nejen teoreticky, ale především z praktického pohledu, na základě vlastních dlouholetých pedagogických zkušeností. Kniha je příručkou moderního pedagoga, jejímž cílem je podpořit proces zavádění a využívání aktivizačních metod na školách všech stupňů v České republice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aktivizační metody ve výuce - Příručka moderního pedagoga do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aktivizační metody ve výuce - Příručka moderního pedagoga.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aktivizační metody ve výuce - Příručka moderního pedagoga (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aktivizační metody ve výuce - Příručka moderního pedagoga bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aktivizační metody ve výuce - Příručka moderního pedagoga doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Aktivizační metody ve výuce - Příručka moderního pedagoga