Akty - kompletní průvodce kresbou a malbou aktů

Kód: 7234430

Úplný název:

Akty - kompletní průvodce kresbou a malbou aktů (kol.):

Autor a popis:

Rebo, 320 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pro začínajícího umělce je dnes mnohem snazší než kdykoli předtím, aby ovládl umění malování. Edice Kompletních průvodců vás provede krok za krokem teoriemi a technikami, které potřebujete pro malování ve všech hlavních žánrech.
Více než 800 vyobrazení a desítky lekcí vám nabídnou praktická cvičení a postupy krok za krokem. Nejprve se seznámíte s malbou základních geometrických tvarů, jež jsou základem všech forem, potom postoupíte ke studiu důležitých principů, jako jsou barevné nuance, kompozice, perspektiva a proporce. Naleznete zde odborné rady, jak využít efekt světla a stínu, a dozvíte se vše podstatné o technikách malby, včetně akvarelu, olejových či akrylových barev.
Kompletní průvodce kresbou a malbou aktů vám nabízí škálu příležitostí pro praktická cvičení a vlastní experimenty, které rozpoutají vaši kreativitu a povedou ji správným směrem.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Akty - kompletní průvodce kresbou a malbou aktů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Akty - kompletní průvodce kresbou a malbou aktů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Akty - kompletní průvodce kresbou a malbou aktů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Akty - kompletní průvodce kresbou a malbou aktů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Akty - kompletní průvodce kresbou a malbou aktů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Malířství, sochařství

 
Knihkupectví / Umění / Malířství, sochařství / Akty - kompletní průvodce kresbou a malbou aktů