Akupresura a přírodní prostředky v první pomoci některých náhlých stavů a onemocnění

Kód: 7387958

Úplný název:

Akupresura a přírodní prostředky v první pomoci některých náhlých stavů a onemocnění (Marek Jiří): a prírodní prostredky první pomoci nekterých náhlých stavu a onemocnení

Autor a popis:

Marek Jiří, Triton, 184 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
173 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

V záplavě mnoha léčebných metod a alternativních postupů si akupunktura a její dcera akupresura vydobyly své pevné místo. Staly se nejen doplňkem klasické vědecké medicíny, ale i její součástí. Prostřednictvím akupunktury jsme schopni pomoci člověku od bolesti, využijeme ji v první pomoci, kdy není nablízku lékař, při popálení, krvácení z nosu, bolesti hlavy. A to jak u pacientů v ordinacích lékařů, sester i fyzioterapeutů, tak v terénu, na ulici nebo u nejbližších.

Většina z nás se mylně domnívá, že akupunktura spočívá pouze ve vpichování jehel do bodů k tomu určených. Aku body nebyly určeny pro vpichování jehel, ale mají svou funkci, svůj význam. Ovlivňovat tuto funkci pak můžeme aplikací jehly nebo tlaku prstu, teplem i elektrickým proudem nebo laserem. Systémem těchto bodů komunikuje vnitřní prostředí organismu s vnějším. Důležitá je také sama filozofie akupunktury, která nás nutí pohlížet na pacienta celostně se snahou dosáhnout maximální harmonii těla i ducha.
Kniha poprvé vyšla v roce 1988 pro studenty oboru rehabilitace Fakulty tělesné výchovy a sportu k externí výuce akupresury. V té době byla tato fakulta Univerzity Karlovy jednou z mála, kde bylo vedení ochotno do výuky akupresuru zařadit. Studenty fakulty s potěšením vyučujeme celostní, holistický přístup k pacientům dosud.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Akupresura a přírodní prostředky v první pomoci některých náhlých stavů a onemocnění do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Akupresura a přírodní prostředky v první pomoci některých náhlých stavů a onemocnění.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Akupresura a přírodní prostředky v první pomoci některých náhlých stavů a onemocnění (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Akupresura a přírodní prostředky v první pomoci některých náhlých stavů a onemocnění bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Akupresura a přírodní prostředky v první pomoci některých náhlých stavů a onemocnění doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Akupresura a přírodní prostředky v první pomoci některých náhlých stavů a onemocnění