Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích

Kód: 7336757

Úplný název:

Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích (Hecker H. U., Liebchen Kay): Úcinné pri akutních i chronických bolestech a potížích

Autor a popis:

Hecker H. U., Liebchen Kay, Fontána, 126 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (428 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Alternativa k práškům proti bolesti Trpíme bolestí, někdy i dlouhotrvající, a hledáme alternativu: nenásilnou, bez nežádoucích vedlejších účinků a přitom účinnou - tou metodou je tejpování s využitím akupunktury. Její účinky pocítíme okamžitě. Potřebujeme k tomu pouze lepicí pásky a návod z této knihy. Bolesti v zádech, hlavě či svalech jednoduše odtejpujeme Tejpování s využitím akupunktury je založeno na základech tradiční čínské medicíny (TČM). Elastické tejpovací pásky (tejpy) jsou přelepeny přes odpovídající akupunkturní body a meridiány. Tím zajistíme účinnou masáž meridiánů a pojivové tkáně a povzbudíme proud energie. Tejpovací pásky jsou příjemné a vydrží na svém místě i při sportu a pod sprchou. Flexibilní zázrak v domácí lékárně Výhodou je, že k vlastní aplikaci této nové celostní metody nepotřebujeme žádné terapeuty. Tato kniha nás vede krok za krokem 25 nejdůležitějšími tejpovanými místy od hlavy až k patě. Tejpování s využitím akupunktury je snadné i pro děti. Jako doplněk nyní autoři poprvé představují i cross-taping (křížové tejpy). Tyto malé a téměř neviditelné tejpovací pásky podobné malým mřížkám efektivně podporují účinky tejpovací pásky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích