Akutní kardiologie do kapsy

Kód: 2043942

Úplný název:

Akutní kardiologie do kapsy (Vojáček Jan): 2., rozšířené a aktualizované vydání

Autor a popis:

Vojáček Jan, Mladá fronta, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
200 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor stručně a přehledně informuje lékaře o nejčastějších akutních příhodách v kardiologii a na základě současných platných doporučení České kardiologické společnosti uvádí jak co nejlépe postupovat u jednotlivých popsaných akutních stavů.
Obsahem publikace jsou kapitoly o poruchách tvorby a vedení srdečního rytmu, kardiopulmonální resuscitaci, akutních koronárních syndromech, akutním srdečním selhání, akutním plicním edému, kardiogenním šoku, akutní plicní embolii, hypertenzní krizi, nestabilní angině pectoris a náhlé srdeční smrti. Poslední kapitola se velmi stručně zabývá preeklampsií a eklampsií u těhotných žen. Cenná je též podrobná informace o současných zásadách kardiopulmonální resuscitace u dospělých a dětí.
V každé kapitole jsou stručně popsány příznaky onemocnění, které charakterizují srdeční příhodu, a diferenciálně diagnostické možnosti a léčebné algoritmy tak, aby se lékař mohl rychle rozhodnout o strategii léčebného zákroku a dalších nezbytných opatřeních jak v rámci přednemocniční péče, tak v nemocničním zařízení.
Knížka je určena všem lékařům, kteří se s problematikou akutních stavů ve své praxi setkávají, především pak internistům a kardiologům, a to nejen v terénu, v ambulancích, ale především na lůžkových odděleních, jednotkách intenzivní péče a koronárních jednotkách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Akutní kardiologie do kapsy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Akutní kardiologie do kapsy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Akutní kardiologie do kapsy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Akutní kardiologie do kapsy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Akutní kardiologie do kapsy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Akutní kardiologie do kapsy