Albánie

Kód: 7217728

Úplný název:

Albánie (Gloyer Gillian):

Autor a popis:

Gloyer Gillian, JOTA, 342 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
 

Průvodce po Albánii je nepostradatelným pomocníkem při cestách po jedné z nejkouzelnějších a přitom turisticky neprobádaných zemí Balkánu.
Najdete v něm poutavé popisy všech albánských měst, přímořských i horských oblastí a přírody včetně doporučení nejvhodnějších lokalit k rekreaci,tipy na nejzajímavější túry, výlety a pobyty,podrobné líčení historických pamětihodností i výklad historie, počínaje památkami na římské období přes středověké turecké područí až po období národního osvobození v moderní době i veškeré důležité informace k ubytování a stravování včetně rozdělení podniků podle ceny a úrovně.Součástí průvodce jsou mapy a plánky všech oblastí a měst, nechybí ani barevná fotografická příloha.
V Albánii jsou krásná starobylá města, půvabné pláže, velkolepá pohoří a vzrušující archeologická naleziště. Lidé jsou zde milí a pohostinní, flóra a fauna je rozmanitá a unikátní a místní kuchyně a víno jsou lahodné.
Návštěvníky Albánie okouzlí Marubiho fotografie a Onufriho ikony, pelikáni v Divjakë a labutě v Driloni, sníh snášející se na teqe na hoře Tomorri i sluneční paprsky odrážející se na šedivých střechách domů v Gjirokastëru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Albánie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Albánie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Albánie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Albánie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Albánie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Albánie