Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily

Kód: 8962897

Úplný název:

Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily (Rhodes Sonya, Schneider Susan): Jak mohou silné ženy nalézt lásku a štestí, aniž by se usadily

Autor a popis:

Rhodes Sonya, Schneider Susan, Citadella, 244 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
108 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

„Vyslechla jsem si už hodně Alfa žen, které měly strach, že si nenajdou někoho, koho by milovaly a za koho by se provdaly. Jsou plny obav z toho, že se jich muži příliš bojí, a domnívají se, že by se možná měly přizpůsobit. Tohle tak doopravdy není! Je to veliký omyl!“

Vždy, když slyším ženy říkat takové věci, rozzlobím se. Samozřejmě, že můj hněv nepatří těmto ženám, ale kultuře, která profituje z vytváření děsivých předpovědí o nešťastné lásce a o asertivním životě sexy Alfa ženy. Je to prostě absurdní. Najít si partnera je pro vás výzva a máte k tomu prostor i obrovskou energii.

Jen nesmíte mít po neúspěšných vztazích otřesené sebevědomí. S otřeseným egem z nešťastného vztahu se ženy často cítí nepochopitelně bezbranné a zdeptané. Když vkročí ke mně do poradny, hledají mentora, který je provede složitým bludištěm vztahů, aby se tak vyhnuly slepým koncům, a našly konečně někoho, s kým by sdílely svůj život. Nikdy nepodněcuji ženu k tomu, aby se usadila, uklidnila, anebo z problémů ve vztahu obviňovala výlučně sebe. Nemá to smysl, protože se tím nikdy nic nevyřeší. Vzpomínky na ženy z poradny mi tanuly na mysli a jejich osudové příběhy doslova žadonily o sepsání a o zveřejnění.

Každý z těchto příběhů nám něco napoví, posune nás a pomůže nám k lepšímu pochopení vztahů. Dodá nám odvahu neměnit se ve jménu lásky jen proto, abychom si udržely chlapa. Vždyť opravdová láska znamená přijetí.

Mrcha. Běhna. Panovačná. Kolem asertivních žen se točí mnoho negativ. Lepší časy pro Alfa ženu nikdy neexistovaly. Vzdělává se, její kariéra je na postupu, je soběstačná, může obhajovat svoji sexualitu a činit samostatná životní rozhodnutí. Mnohé z nich se však obávají, že manželství a dlouhodobý vztah je nakonec mine.

Ve společnosti si lidé často stěžují, že jsou ženy „příliš“ silné, „příliš“ ohrožující a „příliš“ sexuální. A co to má za následek? Pokud ženy překonají muže svojí sílou a sexualitou, nikdo si je nebude chtít vzít. Hrozivé předpovědi pro Alfa ženy jsou přehnané, a ti, kteří tyto alarmující předpovědi do světa vypouštějí, mají svoji vlastní agendu. Někdy se i samotné ženy přidají k hlasům těch, kteří tyto informace vysílají. Silná vnitřní obava se dostaví při každém neúspěchu v lásce…

A právě proto vznikla tato jedinečná kniha, která každé Alfa i Beta ženě její silné a slabé stránky ozřejmí a pomůže jí najít správnou taktiku pro osobní štěstí. Její součástí je i 100 otázek, které vám, drahé čtenářky, pomohou zjistit, jakým typem vlastně jste.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily