Alibaba.com - Příběh největšího on-line tržiště světa

Kód: 9048957

Úplný název:

Alibaba.com - Příběh největšího on-line tržiště světa (Erisman Porter):

Autor a popis:

Erisman Porter, Aligier, 242 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
214 Kč (311 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

V září 2014 uspořádala jedna čínská společnost, o níž většina lidí ze Západu nikdy neslyšela, první veřejnou nabídku akcií (IPO) s nejvyšší hodnotou v dějinách - byla vyšší, než měl Google, Facebook a Twitter dohromady. Alibaba, dnes největší internetový obchod na světě, déle než deset let unikal západní pozornosti, a přitom vybudoval rozsáhlejší zákaznickou základnu, než má světový gigant Amazon, a realizoval valnou část internetových transakcí v Číně. Příběh Jacka Maa, neznámého čínského učitele angličtiny, který dvakrát neuspěl při přijímacích zkouškách na vysokou školu, nerozuměl počítačům, přesto založil Alibabu a dotáhl ho od start-upu zápasícího o existenci na dominantního hráče světového internetového obchodování. Alibaba překonal internetovou krizi, nepodlehl konkurenci firem eBay ani Google, vyjednával s nevypočitatelnou čínskou vládou, ustál scestné rady zahraničních expertů - a vytvořil největší on-line tržiště světa. Pozoruhodný příběh Alibaby poutavě vypráví bývalý viceprezident společnosti Alibaba Porter Erisman, který osm let stál po boku Jacka Maa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Alibaba.com - Příběh největšího on-line tržiště světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Alibaba.com - Příběh největšího on-line tržiště světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Alibaba.com - Příběh největšího on-line tržiště světa (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Alibaba.com - Příběh největšího on-line tržiště světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Alibaba.com - Příběh největšího on-line tržiště světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Alibaba.com - Příběh největšího on-line tržiště světa