Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu

Kód: 7252578

Úplný název:

Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu (Mosely Jana): příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu

Autor a popis:

Mosely Jana, PRÁH, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.2.2018 dopoledne. 
 

Vydejte se s autorkou Janou Mosely její vlastní cestu za poznáním a najdete, stejně jako ona, překvapivé odpovědi na mnohé základní otázky o životě. Kdo jsme a proč jsme tady? Má naše existence nějaký hlubší smysl? Existují mimozemské bytosti a obklopují naši planetu? Proč je důležité věnovat velkou pozornost našim pocitům? Jak si člověk může vytvořit život takový, jaký chce? Jaký byl život v Atlantidě a v Egyptě? Může se člověk vyléčit úplně sám bez lékařů? Jak vychovávat děti? Co je pravá láska?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu