Audio CD: Amatéři aneb Jak svět přichází o básníky - 2 CD (Kříž P., Matásek D., Plodková J

Kód: 4205092

Úplný název:

Audio CD: Amatéři aneb Jak svět přichází o básníky - 2 CD (Kříž P., Matásek D., Plodková J (Pecháček Ladislav): 2CD

Autor a popis:

Pecháček Ladislav, Popron music, 0 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Audioverze oblíbené novely o přípravě jednoho netradičního divadelního představení, kterou proslavilo její filmové zpracování. Zábavný a milý příběh Štěpána Šafránka a jeho spolužáků pobaví posluchače všech věkových kategorií. Po mnoha letech se ke svým filmovým postavám opět vrátili herci Pavel Kříž a David Matásek. V nahrávacím studiu načetli příběhy Štěpána a Kendyho ve svém neopakovatelném podání, které všem posluchačům připomene atmosféru slavné filmové komedie. V roli "Borůvky" se na nahrávce představuje držitelka Českého lva Jana Plodková. Nejen těm, kteří mají rádi filmy o "básnících", je určena tato vtipná a úsměvná audiokniha.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Amatéři aneb Jak svět přichází o básníky - 2 CD (Kříž P., Matásek D., Plodková J do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Amatéři aneb Jak svět přichází o básníky - 2 CD (Kříž P., Matásek D., Plodková J.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Amatéři aneb Jak svět přichází o básníky - 2 CD (Kříž P., Matásek D., Plodková J (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Amatéři aneb Jak svět přichází o básníky - 2 CD (Kříž P., Matásek D., Plodková J bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Amatéři aneb Jak svět přichází o básníky - 2 CD (Kříž P., Matásek D., Plodková J doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Amatéři aneb Jak svět přichází o básníky - 2 CD (Kříž P., Matásek D., Plodková J