Amber Merlinova sága 2 - Pokrevenstvo Amberu

Kód: 7479041

Úplný název:

Amber Merlinova sága 2 - Pokrevenstvo Amberu (Zelazny Roger): Druhá kniha Merlinovy ságy

Autor a popis:

Zelazny Roger, Banshies, 216 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
164 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Boj mezi Dvory Chaosu a říší Amberu trvá! Krevní msta otců se přenáší na syny. Merlin, syn Corwina, nemá souzen klidný život ve stínu Země. Ačkoli v jeho tepnách proudí stejným dílem krev Amberu i krev Chaosu, je to on, kdo by měl zachránit Amber ve chvíli další osudové zkoušky.
Po velké bitvě mezi Ambeřany a Chaosany se život říše ustálil. Jednorožcem vyvolený král Random vyniká spíše rozumem než bojechtivostí. Divocí princové a princezny Amberu po vyčerpávajícím boji o vše přijali jeho osvícenou vládu. Corwin, jenž v nejvypjatější chvíli vytvořil nový Vzor a zabránil tak silám Chaosu pohltit Amber, zmizel. Snad zemřel, snad zešílel a bloudí Stínem.
Nikdo, ani jeho syn, o něm nemá zpráv. Snad se opakuje historie krále Oberona, legendárního stvořitele Amberu. I ten opustil říši, kterou stvořil. Objevil se v ní až v okamžiku zkoušky a při pokusu obnovit Vzor zemřel.
Avšak Merlin není uchazečem o trůn, je levobočkem bez titulu prince, a tedy by neměl nikomu překážet. Proč tedy někdo usiluje o jeho život? Proč je nadaný počítačový teoretik s pozemským jménem Merle Corey vystavován zničujícím útokům magických sil? Je za tím Merlův projekt superpočítače, který by mohl změnit svět? Anebo snad intrika některého z Ambeřanů? Možná státní zájem říše Chaosu, odkud pochází Merlova matka Dara.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Amber Merlinova sága 2 - Pokrevenstvo Amberu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Amber Merlinova sága 2 - Pokrevenstvo Amberu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Amber Merlinova sága 2 - Pokrevenstvo Amberu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Amber Merlinova sága 2 - Pokrevenstvo Amberu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Amber Merlinova sága 2 - Pokrevenstvo Amberu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Amber Merlinova sága 2 - Pokrevenstvo Amberu