Audio CD: Neomillnerová: Amélie a tma - 2 CD

Kód: 5619626

Úplný název:

Audio CD: Neomillnerová: Amélie a tma - 2 CD (Votočková Nikola, Gajerová Veronika, Drvotová Vladana, Zbranková Lenka, Petra...): 2 CD

Autor a popis:

SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
248 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Petra Neomillnerová je známá svými upírskými romány a novelami patřícími k žánru fantasy. Amélie a tma, která vyšla u nakladatelství Albatros, je její první kniha pro děti, kniha více než neobvyklá, přesvědčivá a čtenářsky úspěšná. Vypráví příběh dvou dvanáctiletých dívek Amélie a Markéty. Jedna z nich, Amélie, je však duch utonulé dívky, která spolu se svou matkou, slavnou operní zpěvačkou, zahynula před 122 lety při velké pražské povodni. Živá Markéta se s mrtvou Amélií seznámí v noci ve Stromovce a uzavře s ní osudové přátelství. V audioknize je příběh vyprávěn střídavě oběma hrdinkami v tzv. ich formě. Amélii načetla Nikola Votočková (známá dabérka filmové upírské ságy Twilight nebo TV seriálu Teorie velkého třesku.), Markétu Vladana Drvotová (TV seriál Cesty domů, Divadlo Radar). Maminky obou dívek představují renomované herečky pražského divadla ABC: Veronika Gajerová a Lenka Zbranková. Požitek z tajemného příběhu umocňuje hudba Dana Fikejze, dramaticky oddělující svět živých a mrtvých.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Neomillnerová: Amélie a tma - 2 CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Neomillnerová: Amélie a tma - 2 CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Neomillnerová: Amélie a tma - 2 CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Neomillnerová: Amélie a tma - 2 CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Neomillnerová: Amélie a tma - 2 CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Neomillnerová: Amélie a tma - 2 CD