Americká invaze do Ruska - Šedesát tisíc amerických mariňáků a české legie

Kód: 7349378

Úplný název:

Americká invaze do Ruska - Šedesát tisíc amerických mariňáků a české legie (Richard Carl J.):

Autor a popis:

Richard Carl J., Pragma, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
176 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Profesor historie odkrývá veřejnosti méně známý příběh americké invaze na Sibiř uskutečněné v rámci první světové války. Autor se zabývá okolnostmi, jež vedly mocnosti Dohody k prosbě o zásah Američanů, pojednává o několika teoriích sibiřské intervence a těžkostech, s nimiž se vojáci museli vyrovnávat. Richard rovněž nabízí čtenářům důvody, proč zásah nesplnil své cíle ani po uzavření příměří. V závěru reflektuje další významné americké zákroky a jejich klady a zápory.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Americká invaze do Ruska - Šedesát tisíc amerických mariňáků a české legie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Americká invaze do Ruska - Šedesát tisíc amerických mariňáků a české legie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Americká invaze do Ruska - Šedesát tisíc amerických mariňáků a české legie (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Americká invaze do Ruska - Šedesát tisíc amerických mariňáků a české legie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Americká invaze do Ruska - Šedesát tisíc amerických mariňáků a české legie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Americká invaze do Ruska - Šedesát tisíc amerických mariňáků a české legie