Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti

Kód: 2061623

Úplný název:

Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti (kol.): Uniformované armády Spojených státu od r.1755 do soucasnosti

Autor a popis:

Kol., Naše vojsko, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
475 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha AMERICKÝ VOJÁK představuje zcela nový pohled na pozemní jednotky Spojených států. Klade důraz na vývoj americké armády a námořní pěchoty od jejich koloniálních počátků do současné doby. Přitom ukazuje, jak je ovlivnila všechna tažení, od válek proti Francouzům a indiánům až po invazi do Panamy z roku 1989. V díle je věnován prostor i jinak málokdy probíraným konfliktům, jako je například válka za nezávislost Texasu.
Autor referuje o historii, organizaci, výzbroji a celkové filozofii amerických po zemních jednotek v každém časovém období. Ve všech etapách sleduje historii osobní bojové výbavy vojáků a končí podrobným popisem bojového vybavení vojáka 21. století, které odborníci v sou časnosti vyvíjejí. V knize mají své vlastní kapitoly rovněž jednotky speciálních sil a Rangers.
Podrobné informace, data a čísla činí z publikace podstatně více než jen všeobecný pohled na americké pozemní síly. Texty jsou navíc doplněny barevnými ilustracemi od světoznámých umělců z oblasti vojenství a několika desítkami fotografií, kreseb a maleb, které dotvářejí vývoj amerických vojenských uniforem, a to jak polních, tak vycházkových.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti