Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady

Kód: 2391649

Úplný název:

Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady (Šimánek Leoš): Pešky a na koních od Mexika do Kanady

Autor a popis:

Šimánek Leoš, Action-Press, 121 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
274 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Pacific Crest Trail - pacifická hřebenovka - se jmenuje koňská stezka vedoucí od mexické hranice na kanadskou. Pro toho, kdo s ní kdy přišel do styku, zůstává zajisté nezapomenutelným zážitkem!

Stezka začíná na vyprahlých kopcích jižní Kalifornie, pokračuje do hor Sierry Nevady, kde vede jak po rozlehlých loukách, tak divokými lesy, mezi gigantickými stromy i holými, rozeklanými horskými štíty, stoupá až do věčného sněhu a ledu tamních čtyřapůltisícimetrových velikánů. Sleduje křišťálově čisté potoky vytékající ze smaragdově zelených horských jezer plných pstruhů.

Není snad dne, aby na ní člověk nenarazil na divoká zvířata, srnami počínaje a černými či hnědými medvědy konče. A když se nahoře v horách potkají lidé, tak jsou přátelští a pohostinní.

Čím víc k severu jsou hory dominantnější. Na sta kilometru jsou ty sopečného původu viditelné, některé z nich jsou ještě aktivní sopky i přesto, že mají ledovci pokryté vrcholky.

Po čtyřech tisících kilometrů putování přichází ve státě Washington, v pohoří Severních Kaskád, to nejkrásnější: naprostou divočinou se dorazí do Kanady mezi třítisícovkami - těžko popsatelnými, fascinujícími, neskutečnými...

Kniha Americkým západem: Pěšky a na koních od Mexika do Kanady je další obrazovou publikac - a strhujícím vyprávěním - Leoše Šimánka, která vychází v Čechách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady