Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy

Kód: 2620402

Úplný název:

Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy (Corneau Guy):

Autor a popis:

Corneau Guy, Portal, 248 stran, jazyk - čeština, 2000

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich trvalé důsledky.

Psycholog a zkušený odborník na partnerské vztahy ve své Anatomii lásky uvádí předpoklady pro vytvoření vztahu, který by bylo možno za šťastnou lásku označit. Jako zdroje problémů, které ovlivňují vztah mezi partnery, autor uvádí nesprávné přijetí své identity, svého mužství nebo ženství, problémy v rodinách ze kterých partneři vyšli, zvláštní pozornost je věnována vztahům otec-dcera a matka-syn. Nedostatky minulosti tu podle autora z velké části vysvětlují současné problémy v partnerském vztahu. Vztahy a konflikty v rodinných a partnerských svazcích jsou dokreslovány konkrétními příběhy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy