Anatomie periferního nervového systému, smyslových orgánů a kůže

Kód: 7262970

Úplný název:

Anatomie periferního nervového systému, smyslových orgánů a kůže (kol.):

Autor a popis:

Druga Rastislav, Grim Miloš, Smetana Miloš, Galén, 172 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
284 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učebnice poskytuje základní informace o periferním nervovém systému, smyslových orgánech a anatomii kůže. Kapitola Periferní nervový systém zahrnuje popis periferních a hlavových nervů, jejich průběhu, základního větvení a inervačních oblastí.

U popisu všech struktur je zdůrazněno topografické a funkční hledisko se zaměřením na využití v klinických oborech. Do kapitoly Autonomní nervový systém a Enterický systém byly zařazeny nové údaje o distribuci mediátorů a neuropeptidů v jednotlivých autonomních pleteních a drahách. Nově je rovněž zpracován popis vnitřních autonomních pletení srdce a pánevních pletení. O nové poznatky byly rozšířeny popisy smyslových orgánů a kapitola věnovaná anatomii kůže a jejích derivátů. Velmi významnou součástí textu jsou obrázky, v nichž jsou zdůrazněny základní informace, zatímco méně významné detaily byly potlačeny. Právě s jejich pomocí lze lépe pochopit a studovat podstatné.

Kniha je určena především posluchačům lékařství, kterým předkládá systematický popis uvedených struktur, ale poslouží také v bakalářských studijních programech i v ostatních programech zaměřených na zdravotnickou problematiku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anatomie periferního nervového systému, smyslových orgánů a kůže do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anatomie periferního nervového systému, smyslových orgánů a kůže.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anatomie periferního nervového systému, smyslových orgánů a kůže (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anatomie periferního nervového systému, smyslových orgánů a kůže bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anatomie periferního nervového systému, smyslových orgánů a kůže doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Anatomie periferního nervového systému, smyslových orgánů a kůže