Andělé od A do Z - Všechno, co byste měli vědět o andělských energiích…

Kód: 7359224

Úplný název:

Andělé od A do Z - Všechno, co byste měli vědět o andělských energiích… (Ravenová Hazel): Všechno, co byste meli vedet o andelských energiích

Autor a popis:

Ravenová Hazel, Metafora, 400 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Každý ví, kdo jsou to andělé, ale už zdaleka ne všichni vědí, že skutečně existují, že se s nimi můžeme setkat a naladit se na jejich energie. V první části téhle knihy se tedy dozvíte, jak můžete tyto zářivé duchovní bytosti pozvat do svého života. Druhá část předkládá obsáhlé a přehledné poučení o tradicích, mýtech a legendách o andělích. V jedenácti kapitolách se dočtete nejen o andělské hierarchii, ale také o barvách, léčení, krystalech, kabale a mnoha dalších věcech, jež s andělskou říší souvisejí. A nabídneme vám rovněž širokou škálu praktických cvičení a meditací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Andělé od A do Z - Všechno, co byste měli vědět o andělských energiích… do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Andělé od A do Z - Všechno, co byste měli vědět o andělských energiích….
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Andělé od A do Z - Všechno, co byste měli vědět o andělských energiích… (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Andělé od A do Z - Všechno, co byste měli vědět o andělských energiích… bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Andělé od A do Z - Všechno, co byste měli vědět o andělských energiích… doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Andělé od A do Z - Všechno, co byste měli vědět o andělských energiích…