Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci

Kód: 2423003

Úplný název:

Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci (Melville Francis):

Autor a popis:

Melville Francis, Knižní klub, 128 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Andělé - čili okřídlení prostředníci mezi nebem a zemí - jsou duchovní bytosti, které se mohou zjevovat v jakémkoli tvaru. Židovské, křesťanské a islámské učení se zmiňuje o andělech, vyslaných z Božího zdroje, aby vyřídili lidem na Zemi určité poselství a aby jim pomáhali. Styk s anděly je možný i dnes; víte ale, jak přivolat právě toho anděla, jehož pomoc potřebujete? Tento podnětný průvodce historií a silami andělů čerpá z tradičního mystického učení a uvádí vlastnosti láskyplných andělských osobností. Zkoumá jejich role jako poslů, prostředníků, strážců a společníků; popisuje rituály k přivolání andělské pomoci. V knize naleznete také šest zapečetěných stran s rituály, jež prý mají výjimečný účinek a sílu.

Nahlédnout do Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci Nahlédnout do Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Andělé - Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci