Andělské rady pro šťastný život - Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás

Kód: 7370451

Úplný název:

Andělské rady pro šťastný život - Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás (Virtue Doreen): Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás a vaše blízké

Autor a popis:

Virtue Doreen, Synergie, 288 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
73 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Jak najít spřízněnou duši? A jak se s ní sblížit? Jak objevit svůj šestý smysl? Jak přijímat andělské rady a jak je zprostředkovat?

Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek nabízí knížka Andělské rady pro šťastný život. Nevychází ze žádného konkrétního náboženství. Je určena lidem všech vyznání, náboženství a myšlenkových systémů, stejně jako nevěřícím. Andělé nám chtějí pomáhat úplně ve všem, a to včetně takzvaných banalit. Nezáleží na tom, zda žádáte o zázrak, rozhodující o životě či smrti, nebo o drobnou laskavost, zda prosíte o uzdravení nebo jen o šikovné místo na zaparkování. Andělům záleží jenom na tom, aby se vám dostalo podpory, kterou v danou chvíli potřebujete. Jak být vůči andělským radám vnímavější? Mohou mi andělé pomoci vyřešit i finanční potíže? Začtěte se a pak již jen pozorně naslouchejte radám andělů, kteří jsou všude okolo vás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Andělské rady pro šťastný život - Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Andělské rady pro šťastný život - Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Andělské rady pro šťastný život - Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Andělské rady pro šťastný život - Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Andělské rady pro šťastný život - Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Andělské rady pro šťastný život - Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás