Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly

Kód: 7370253

Úplný název:

Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly (Virtue Doreen): Jak se spojit se svými strážnými andely

Autor a popis:

Virtue Doreen, Ph. D., Synergie, 312 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

V průběhu života se vám často a opakovaně dostává andělského vedení, mnohokrát si však případy, kdy vás andělé vedou, vůbec neuvědomujete. Můžete mít podezření, že v jistých neobvyklých událostech vašeho života „mají prsty“ nebesa. Hlasy andělů jsou stále s vámi a nikdy vás neopustí, stejně jako vás nikdy neopustí jiskra božského světla, jež se ve vás zažehla. Andělé k vám prostě trvale promlouvají. Vedou vás, hýčkají a povzbuzují už od okamžiku vašeho stvoření. Za celý svůj život jste nebyli ani na okamžik odděleni od jejich moudré lásky, neboť jsou neustále s vámi a vedou vás. Stačí jen vědět, jak toto spojení posilovat a naladit se na nebeské vedení ve všech jeho formách, v nichž vám do života vstupuje. Když se vám to povede, rozhostí se vám v duši pokoj a odvaha, budete si vážit sebe, druhých a všech forem stvoření. Věříme, že knížka, kterou držíte v ruce, vám bude dobrým rádcem a pomocníkem na této cestě.

Nahlédnout do Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly Nahlédnout do Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Andělské vedení - Jak se spojit se svými strážnými anděly